Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 9248 10.11.2013 19:11
Zpět na seznam inzerátů

Britská colourpoint koťátka s PP

Cena: 7 000,-

Nabízíme britská koťátka s PP v nádherném zbarvení colourpoint s modrýma očima. Maminka je čokoládová tabby point a tatítek 1.fawn point (s plavými odznaky) v ČR. Oba rodiře mají klidnou, přátelskou povahu a krásnou hustou srst. Koťátka budou k odběru koncem prosince, budou 2x naočkována a 3x odčervena, plně socializována, naučena na granulky, používat kočičí toaletu a hlavně budou řádně vymazlená, hravá, přítulná, zvyklá na malé děti. Na cestu do nového domova dostanou výbavičku na 1.dny, oblíbené granulky a konzervy, misku, hračku, kleštičky na drápky. Hledáme pro naše koťátka hodné lidi, u kterých jim bude věnováno tolik lásky a péče, na kterou jsou od nás zvyklá.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Andrea Náležinská
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: andrea.nalezinska@seznam.cz
telefon Telefon: 00420736488262
TOPlist