Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1529 09.09.2011 10:09
Zpět na seznam inzerátů

Gordonsetr (Gordon Setter) štěňata s PP

Cena: -----

CHS FCI Shadow Dog si dovoluje nabídnout velmi nadějná štěňata s exelentním rodokmenem. Vhodná na chov, výstavy, myslivost i jako okouzlující rodinný společník. Předpoklad vyrovnaných povah,vynikajícího exteriéru i lovecké upotřebitelnosti. štěňata geneticky PRA(rcd4): CLEAR! Otec: Woodstock v.Pulserdamm - MultiChampion, International Show Champion, Dutch, Serbian, Romanian, Ukrainian Champion, Zakarpatie Winner 2009, Gun Dogs Club Show Winner 2009, Belgian Junior Club Winner 2007, Vce Bundessieger 2007, Belgian Club Winner 2008, Brussels Winner 2010, DOG CC' at Dutch GS Club Show 2009, Top Gordon Setter & Gordon Setter Dog of 2009 by Hungarian Setter Club, poľné testy, HD: A, PRA: clear Matka: Gipsy Queen Shadow Dog - Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, poľné skúšky, poľné testy, HD: A, PRA: clear Krevní linie postavená na předcích jako: Triseter Ebonie Nirvana, Triseter Black Vader, Caballus Ebonie Blizzard, Triseter Ebonie Scot, Shannas Journalist, a pracovných psov: Joker de Hersiage FT, Tarock's Alpha FT, Ad-hoc des Pierres du Jour FT, Marlon vom Eixelberg FT, Belfleur der Pierres fu Jour FT, Hilal Kelvex FT, Archibald Sandberg FT, Heureka Brenda FT. Více informací přímo na našem webu http://www.shadowdog.pl/ nebo e-mail: shadowdog.fci@gmail.com


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Judyta Gnyp
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: shadowdog.fci@gmail.com
telefon Telefon: 48667676606
TOPlist