Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5638 26.01.2013 15:31
Zpět na seznam inzerátů

Krásná maličká štěňátka

Cena: 5 500,-

Prodám krásná zdravá mini štěňátka, po výborných rodičích drobnějších postav. Mamča 2kg, táta 1.90kg. Štěňátka se již nyní učí čistotě. Budou několikrát odčervena, naočkována s očkovacím průkazem. Jedna fenka a jeden pejsek.Kupírované ocásky. Na odběr začátkem února


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Hana Jandová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: h.jandova12@seznam.cz
telefon Telefon: 702327512
TOPlist