Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 517 15.02.2011 11:58
Zpět na seznam inzerátů

Německý ovčák

Cena: -----

Prodám štěňata Německých ovčaků s PP celočerné fenky otec: Chris z Větrného vrchu 2.tř.5VQ1/P,rtg0/0,VD,IPO3,SchH3 ,2xÚM ČR IPO3,ÚM MSKS 2010 matka:Dixxi z Vodňanské doliny 1.tř.VD,5V1/P,Zvv1,IPO3,rtg 1/1 odběr možný ihned.-zvodnanskedoliny .estranky.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Roman Vlk
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: r.vlky@seznam.cz
telefon Telefon: 736787015
TOPlist